Skip to content
Sulje

Hallinto

Yhteystiedot
AVOINNA Maanantai - Perjantai
OSOITE Äyritie 12 B, 6. krs, 01510 Vantaa
YHTEYSTIEDOT talous@renta.fi viestinta@renta.fi

Henkilökunta

Kari-Tapio Saarela
Toimitusjohtaja, Renta Suomi
kari-tapio.saarela@renta.fi
Jukka-Pekka Heikkinen
Hankintapäällikkö
jukka-pekka.heikkinen@renta.fi
Juho Perälä
Tuote- ja hankintapäällikkö
juho.perala@renta.fi
Sami Luoma
IT-Manager
sami.luoma@renta.fi
Marko Sulasalmi
HSEQ-päällikkö
marko.sulasalmi@renta.fi
Nico Tiihonen
Markkinointipäällikkö
nico.tiihonen@renta.fi
Mona Savallampi
Myynti- ja markkinointikoordinaattori
mona.savallampi@renta.fi
Taneli Paavoseppä
Markkinointikoordinaattori
taneli.paavoseppa@renta.fi
Mia Rainiala
HR Manager
mia.rainiala@renta.fi
Eva Palén
HR-assistentti
eva.palen@renta.fi
Tomi Uuniemi
Kehityspäällikkö
tomi.uuniemi@renta.fi
Mika Heikkilä
Tekninen päällikkö
mika.heikkila@renta.fi
Jarmo Niskala
Kaluston hallinta- ja kehityspäällikkö
jarmo.niskala@renta.fi
Joonas Ali-Kippari
Kalustoasiantuntija, IoT
joonas.ali-kippari@renta.fi
Manu Nissi
ERP Specialist
manu.nissi@renta.fi
Mirka Pekkanen
Fleet-assistentti
mirka.pekkanen@renta.fi
Anne Hardén
Talousjohtaja, Renta Suomi
anne.harden@renta.fi
Hanna Holmström
Talousassistentti
hanna.holmstrom@renta.fi
Kerstin Murd
Talousassistentti
kerstin.murd@renta.fi
Suvi-Tuulia Raitala
Controller
suvi-tuulia.raitala@renta.fi
Teemu Tommila
Assistant Controller
teemu.tommila@renta.fi
Outi Salo
Kirjanpitopäällikkö
outi.salo@renta.fi