Telinesuunnittelu ja -logistiikka ovat toimivan työmaan avaimia. Ammattilaiset telinehuollon joka vaiheessa takaavat nopean ja vakaan pystytys- ja purkutyön.Telineemme sopivat kaikenkokoisiin kohteisiin, kaikkina vuodenaikoina. Telineemme säästävät rakentajan kustannuksia ja ehkäisevät tapaturmia. Sääsuojamme pitävät tuulen, veden ja pakkasen ulkona. Työmaalla tarkenee ja työn tuottavuus pysyy korkeana.

clock.png

Avoinna
Maanantai - Perjantai
klo 7:00 - 16:30

map.png

Osoite 
Haarakaari 44
04360 Tuusula

Phone2.png

Yhteystiedot
020 792 8440
jarno.tuuri@renta.fi

 

 

Henkilökunta

Jarno Tuuri

jarno_mv.jpg

person.png Toimitusjohtaja
Phone.png   +358 40 418 5445
if_mail_115714.png  jarno.tuuri@renta.fi

Raoul Högdal

raoul_mv.jpg

person.png  Projektipäällikkö, PKS ja Kymenlaakso
Phone.png  +358 40 026 0704
if_mail_115714.png  raoul.hogdal@renta.fi

Hannu Kekoniemi

hannu_mv.jpg

person.png  Projektipäällikkö, PKS ja Häme
Phone.png  +358 50 081 2427
if_mail_115714.png  hannu.kekoniemi@renta.fi

Tommi Schmidt

tommi_mv.jpg

person.png  Projektipäällikkö, Länsi-Suomi
Phone.png  +358 40 013 7776
if_mail_115714.png  tommi.schmidt@renta.fi

Kari-Pekka Liimatainen

Kari-pekka.jpg

person.png  Projektipäällikkö, Keski-Suomi
Phone.png  +358 40 673 5284
if_mail_115714.png  kari-pekka.liimatainen@renta.fi

Jarkko Ryyppö

jarkko_ryyppö.jpg

person.png  Työnjohtaja/myynti, Pohjois-Suomi
Phone.png  +358 400 294 025
if_mail_115714.png  jarkko.ryyppo@renta.fi

Joonas Toivonen

joonas.jpg

person.png  Työnjohtaja/myynti, Tampere
Phone.png  0407754771
if_mail_115714.png  joonas.toivonen@renta.fi

Edgar Green

edgar_mv.jpg

 Työnjohtaja
 +358 40 545 5900
 edgar.green@renta.fi

Tarmo Murd

tarmo_mv.jpg

person.png  Työnjohtaja
Phone.png  +358 40 515 9888
if_mail_115714.png  tarmo.murd@renta.fi

Veli-Matti Salminen

veli-matti_mv.jpg

person.png  Työnjohtaja
Phone.png  +358 40 482 0911
if_mail_115714.png  veli-matti.salminen@renta.fi

Jani Kinnunen

11.jpg

person.png  Työnjohtaja
Phone.png  +358 40 771 0337
if_mail_115714.png  jani.kinnunen@renta.fi

Sebastian Hummarkoski

tuntematon.jpg

person.png  Työnjohtaja
Phone.png  +358 400 887 018
if_mail_115714.png  sebastian.hummarkoski@renta.fi

Kim Rajala

Kim Rajala-5933mv (3).jpg

person.png  Varastopäällikkö
Phone.png  +358 40 591 2769
if_mail_115714.png  kim.rajala@renta.fi

Satu Tähtinen

satu_mv.jpg

person.png  Talousassistentti
Phone.png  +358 40 775 5936
if_mail_115714.png  satu.tahtinen@renta.fi