Olemme sanamme mittaisia ja toimitamme oikeaan paikkaan oikeaan aikaan aina sen, minkä lupaamme. Meillä on alan parhaat ammattilaiset, jotka ovat palveluksessasi ympäri Suomea.

Myynti - Etelä

Mikko Mattila

tuntematon.jpg

person.png  Aluepäällikkö, Etelä-Suomi
Phone.png  +358 50 341 1915
if_mail_115714.png  mikko.mattila@renta.fi

Tommi Gustafsson

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Helsinki
Phone.png  +358 50 344 6363
if_mail_115714.png  tommi.gustafsson@renta.fi

Pasi Hänninen

pasi_hannikainen.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Mikkeli
Phone.png  +358 40 147 1338
if_mail_115714.png  pasi.hanninen@renta.fi

 

Jari Jansson

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Espoo
Phone.png  +358 400 206 658
if_mail_115714.png  jari.jansson@renta.fi

Joni Lång

Joni_2.jpg

person.png  Toimipisteen esimies, Lahti
Phone.png  +358 44 016 9083
if_mail_115714.png  joni.lang@renta.fi

 

Miika Nurminen

Miika_Nurminen.jpg

person.png  Aluemyyjä, Uusimaa
Phone.png  045 666 4949
if_mail_115714.png  miika.nurminen@renta.fi

Lauri Segerman

Lauri_Segerman.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Lappeenranta
Phone.png  0400 656 408
if_mail_115714.png  lauri.segerman@renta.fi

 

Esa Töytäri

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Kotka
Phone.png  +358 40 589 8901
if_mail_115714.png  esa.toytari@renta.fi

Myynti - Länsi

Juhani Perälä

tuntematon.jpg

person.png  Aluepäällikkö, Länsi-Suomi
Phone.png  +358 40 012 7008
if_mail_115714.png  juhani.perala@renta.fi

Marko Heinonen

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Turku
Phone.png  +358 400 940 058
if_mail_115714.png  marko.heinonen@renta.fi

Marko Hietaharju

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Kokkola
Phone.png   +358 40 776 7836
if_mail_115714.png  marko.hietaharju@renta.fi

Tomi Kankaanpää

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Vaasa
Phone.png  +358 40 650 9120
if_mail_115714.png  tomi.kankaanpaa@renta.fi

Marko Lammentausta

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Seinäjoki
Phone.png  +358 40 776 7683
if_mail_115714.png  marko.lammentausta@renta.fi

Jarmo Mutta

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Turku
Phone.png  +358 40 135 3722
if_mail_115714.png   jarmo.mutta@renta.fi

Petri Nyroos

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Pori
Phone.png  +358 40 252 2245
if_mail_115714.png  petri.nyroos@renta.fi

Mikko Rämänen

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Jyväskylä
Phone.png  +358 40 6509 105
if_mail_115714.png  mikko.ramanen@renta.fi

Taneli Salminen

Taneli.jpg

person.png Aluemyyntipäällikkö, Tampere
Phone.png  040 650 9116
if_mail_115714.png  taneli.salminen@renta.fi

Myynti - Itä

Timo Saarela

tuntematon.jpg

person.png  Aluepäällikkö, Pohjois- ja Itä-Suomi
Phone.png  +358 400 423 691
if_mail_115714.png  timo.saarela@renta.fi

Keijo Hyttinen

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Joensuu
Phone.png  +358 40 650 9113
if_mail_115714.png  keijo.hyttinen@renta.fi

Jari Malinen

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Kuopio
Phone.png  +358 40 650 9118
if_mail_115714.png  jari.malinen@renta.fi

Myynti - Pohjoinen

Timo Saarela

tuntematon.jpg

person.png  Aluepäällikkö, Pohjois- ja Itä-Suomi
Phone.png  +358 400 423 691
if_mail_115714.png  timo.saarela@renta.fi

Jyrki Saarela

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
Phone.png  +358 40 776 7609
if_mail_115714.png  jyrki.saarela@renta.fi

Mika Pasma

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Oulu
Phone.png  +358 40 776 7672
if_mail_115714.png  mika.pasma@renta.fi

Ilpo Takkula

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
Phone.png  +358 400 387 003
if_mail_115714.png  ilpo.takkula@renta.fi

Jari Viitanen

tuntematon.jpg

person.png  Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
Phone.png  +358 40 776 7506
if_mail_115714.png  jari.viitanen@renta.fi

Myynti - Telineet ja sääsuojat

Jarno Tuuri

jarno.jpg

person.png Toimitusjohtaja
Phone.png   +358 40 418 5445
if_mail_115714.png  jarno.tuuri@telinekymppi.fi

Raoul Högdal

raoul.jpg

person.png  Projektipäällikkö, PKS ja Kymeenlaakso
Phone.png  +358 40 026 0704
if_mail_115714.png  raoul.hogdal@telinekymppi.fi

Hannu Kekoniemi

hannu.jpg

person.png  Projektipäällikkö, PKS ja Häme
Phone.png  +358 50 081 2427
if_mail_115714.png  hannu.kekoniemi@telinekymppi.fi

Jarkko Ryyppö

tuntematon.jpg

person.png  Työnjohtaja, myynti, Oulu
Phone.png  +358 400 294 025
if_mail_115714.png  jarkko.ryyppo@telinekymppi.fi

Tommi Schmidt

tommi.jpg

person.png  Projektipäällikkö, Länsi-Suomi
Phone.png  +358 40 013 7776
if_mail_115714.png  tommi.schmidt@telinekymppi.fi

Myynti - Tilat

Jari Korhonen

Jari Korhonen.jpg

person.png  Tuotelinjapäällikkö, Työmaatilat
Phone.png   +358400687016
if_mail_115714.png  jari.korhonen@renta.fi

Hallinto

Kari Aulasmaa

kari.jpg

person.png  CEO
Phone.png  +358 40 511 6445
if_mail_115714.png  kari.aulasmaa@renta.fi

Lauri Matikainen

lauri.jpg

person.png  CFO
Phone.png  +358 50 368 4847
if_mail_115714.png  lauri.matikainen@renta.fi

Kari-Tapio Saarela

kt.jpg

person.png  CCO
Phone.png  +358 40 776 7551
if_mail_115714.png  kari-tapio.saarela@renta.fi

Jukka-Pekka Heikkinen

jp.jpg

person.png  Hankintapäällikkö
Phone.png  +358 40 835 6335
if_mail_115714.png  jukka-pekka.heikkinen@renta.fi

Antti Nuutinen

antti.jpg

person.png  Tietohallintopäällikkö
Phone.png  +358 40 534 4770
if_mail_115714.png  antti.nuutinen@renta.fi

Nico Tiihonen

Nico.jpg

person.png  Markkinointi- ja viestintäasiantuntija
Phone.png  +358 40 777 0922
if_mail_115714.png  nico.tiihonen@renta.fi

Pekka Voitto

pekka.jpg

person.png  Fleet manager
Phone.png  +358 40 022 4898
if_mail_115714.png  pekka.voitto@renta.fi

Marjaana Löfgren

marjaana.jpg

person.png  Pääkirjanpitäjä
Phone.png  +358 40 650 9106
if_mail_115714.png  marjaana.lofgren@renta.fi

Santtu Loimusalo

santtu.jpg

person.png  Controller
Phone.png  +358 40 153 6253
if_mail_115714.png  santtu.loimusalo@renta.fi

Kerstin Vungo

kerstin.jpg

person.png  Laskutus- ja reskontrat
Phone.png  +358 40 775 2845
if_mail_115714.png  kerstin.vungo@renta.fi